چاپ

فستیوال ها و مراسمات گرجستان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
در سال های اخیر کشور گرجستان سرمایه بسیاری را در جذب گردشگر سرمایه گذاری کرده، و در زمان حاضر مراسمات، فستیوال ها و کنسرت های متعدد در طول سال از جاذبه های گردشگری گرجستان به حساب میایند. فستیوال های موسیقی مثل GEM FEST جم فستیوال، فستیوال های غذا، فستیوال های شراب، مراسمات پاییز، کریسمس و دیگر مراسامات و کنسرت های موسیقی. 
کشور گرجستان به دلیل گنجاندن فرهنگ های مختلف داخل خود، تنوع بزرگی در ایونت ها و کنسرت ها و مراسمات خود دارد. در زیر به بزرگترین و معروف ترین کنسرت ها و فستوال های گرجستان اشاره خواهیم کرد، و روش های شرکت در این ایونت ها را نیز بررسی خواهیم کرد. 
 
فستیوال موسیقی جم GEM FEST: 
 
Martin garrix Georgia
 
فستیوال جم یا GEM FEST یک فستیوال موسیقی در سبک الکترونیک است، که هر ساله در ماه آگوست در اواسط تابستان اجرا میشیود، این فستیوال به مدت 4 سال است که در حال برگزاری است، یکی از ویژگی های منحصر به فرد این فستوال موسیقی مدت زمان طولانی آن است، که در سال 2017 به مدت یک ماه بی وقفه در تابستان برگزار شد. متاسفانه در سال 2018 به دلیل مشکلاتی فستیوال برگذار نشد. ولی مسئولین سال 2019 را شروع جدید فستیوال اعلام کرده اند. DJ های مختلفی تا کنون در این فستیوال اجرا داشته اند، از Martin Garrix تا San van doorn و Paul Van dyk و... .
محل برگزاری فستیوال تاکنون ساحل شهر کوچک آنکلیا بوده. این فستیوال علاوه بر موسیقی جشن های مثل جشن رنگ، جشن آب و ایونت هایی از قبیل یوگا، والیبال ساحلی، رقص سامبا، و بسیاری دیگر از تفریحات را در کنار موسیقی الکترونیک در استیج های مختلف گنجانده است. برای خرید بلیت های انواع فستیوال و همچنین فستیوال جم فست به صفحه خرید بلیت مراجعه کنید. 
 
فستیوال موسیقی اکو ویو Echowave 2019: 
 
این فستیوال که قرار است در سال 2019 در ماه آگوست در محلی مشابه با جم فست های سال قبل یعنی آنکلیا برگذار شود، همانند جم در سبک موسیقی الکترونیک است. اطلاعات دقیق هنوز در دسترس نیست. اگر میخواهید به محض کسب اطلاعات تازه در جریان قرار بگیرید میتوانید در پایین صفحه در خبر نامه نومد بیر عضو شوید تا تازه ترین خبر ها را درباره انواع فستیوال ها دریافت کنید.  اطلاعات بیشتر در مورد Echowave Festival
, , , ,